SPZOZ w Garwolinie, ul. Lubelska 50   sekretariat@spzozgarwolin.pl

Program pilotażowy „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży

oraz w okresie poporodowym - "DIETA MAMY”

Szpital Powiatowy w Garwolinie jest uczestnikiem programu  pilotażowego Ministerstwa Zdrowia realizowanego na  podstawie umowy z NFZ „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”.

Celem programu jest wdrożenie modelu żywienia zapewniającego kobietom w ciąży oraz w okresie poporodowym przebywającym na oddziałach szpitalnych optymalnego dla ich stanu wyżywienia oraz rozpowszechnianie zasad zdrowego odżywiania wśród pacjentek po zakończeniu pobytu w szpitalu.

Podczas pobytu w naszym Szpitalu pacjentki w ciąży oraz w okresie poporodowym mają możliwość skorzystania z konsultacji dietetyka. Potrzebę konsultacji należy zgłosić pielęgniarce lub położnej oddziałowej.

Ponadto przez 2 miesiące od zakończenia pobytu w szpitalu pacjentki mają możliwość skierowania pytań do szpitalnego dietetyka drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
podając numer księgi głównej - widnieje na karcie informacyjnej leczenia szpitalnego.

Informacje na temat prawidłowego żywienia kobiet w ciąży i kobiet karmiących znajdują się również na stronie internetowej Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej www.ncez.pl
 

 

W załączeniu jadłospis na każdy dzień  pobytu pacjentek w ciąży i w okresie poporodowym w naszym szpitalu.

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (dieta.pdf)Dieta mamy 353 kB2021-07-28 15:142021-10-04 14:08

Informacja mammografia

Szanowna Pani,

Warto zadbać o swoje zdrowie i życie

Jeśli jesteś w wieku 50 do 69 lat

Zgłoś się na bezpłatne badania mammograficzne

do Pracowni Mammograficznej

Szpitala Powiatowego

w

Garwolinie ul. Lubelska 50

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku

w godz. 800-1800

ZAPRASZAMY!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
Poradnia Pulmonologiczna

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie informuje, że z dniem 19.10.2023r. wznawia działalność poradnia pulmonologiczna, mieszcząca się na parterze budynku Przychodni przy ul. Staszica 18.

Zapisy na przyjęcie przez lekarza pulmonologa będą prowadzone przez rejestrację przychodni począwszy od dnia 12.10.2023r. od wtorku do czwartku w godzinach 9-14  pod numerem telefonu 605 505 299.

Zachęcamy do zapisów!