SPZOZ w Garwolinie, ul. Lubelska 50   sekretariat@spzozgarwolin.pl

Pielęgniarki ze zdanym egzaminem

W Szpitalu Powiatowym w Garwolinie po raz pierwszy odbyła się część praktyczna egzaminu na licencjat studentek z Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach.

3 września 2022 18 pielęgniarek, uczących się w Collegium Mazovii Innowacyjnej Szkole Wyższej w Siedlcach, przystąpiło do części praktycznej swojego egzaminu licencjackiego. Miał on miejsce na Oddziale Wewnętrzno-Kardiologicznym i Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Garwolinie.

Studentki pielęgniarstwa odbywały praktyki w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie oraz przystąpiły do wspomnianego egzaminu, dzięki umowie podpisanej przez SPZOZ w Garwolinie z Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołą Wyższą w Siedlcach.

Wszystkie pielęgniarki przystępujące do egzaminu zaliczyły go pomyślnie. Serdecznie gratulujemy im tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej!

tekst poprawione

Najnowsze aktualności

  • 01 listopad 2023

    Odszedł dr Wiesław Marszał

    W zadumie pierwszych dni listopada wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli z tego świata. W tym roku środowisko medyczne z…
  • 13 październik 2023

    Dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia

    MINISTERSTWO ZDROWIA DOFINANSUJE ZAKUP NOWEGO AMBULANSU SANITARNEGO DLA POTRZEB ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO SPZOZ W…

Informacja mammografia

Szanowna Pani,

Warto zadbać o swoje zdrowie i życie

Jeśli jesteś w wieku 50 do 69 lat

Zgłoś się na bezpłatne badania mammograficzne

do Pracowni Mammograficznej

Szpitala Powiatowego

w

Garwolinie ul. Lubelska 50

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku

w godz. 800-1800

ZAPRASZAMY!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
Poradnia Pulmonologiczna

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Garwolinie informuje, że z dniem 19.10.2023r. wznawia działalność poradnia pulmonologiczna, mieszcząca się na parterze budynku Przychodni przy ul. Staszica 18.

Zapisy na przyjęcie przez lekarza pulmonologa będą prowadzone przez rejestrację przychodni począwszy od dnia 12.10.2023r. od wtorku do czwartku w godzinach 9-14  pod numerem telefonu 605 505 299.

Zachęcamy do zapisów!